Kateřina Hanáčková Pitching Her VR Narrative Game I Will Drive You Yesterday (Creative Pool)

Přihlaste se do nového ročníku KVIFF Talents 2024!

29. 2. 2024

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary po roční odmlce spouští znovu program KVIFF Talents, iniciativu podporující nadějné tvůrce audiovizuálních projektů v České republice a na Slovensku.

Program je rozdělen do dvou hlavních částí, Feature Pool a Creative Pool, které jsou navrženy tak, aby podpořily projekty v různých stádiích vývoje od námětu po realizaci. Účastníci mohou získat finanční podporu, možnost prezentace na MFF Karlovy Vary a mnoho dalšího.

Letošní výzva je otevřena pro přihlášky od 1. března, přičemž termín pro podání návrhů je stanoven na 1. dubna 2024. Tento program představuje zajímavou příležitost pro tvůrce, kteří hledají podporu pro své inovativní a dynamické projekty v oblasti kinematografie a dalších forem audiovizuálního vyjádření. Program KVIFF Talents je otevřen tvůrcům bez ohledu na jejich věk či kariérní úroveň. 

Zapracujte na svých nových původních námětech nebo znovu otevřete svůj tvůrčí archiv a staňte se součástí inspirující komunity filmařů propojených s festivalem!

 

Hugo Rosák a účastníci programu KVIFF Talents 2022 – Creative Pool
Hugo Rosák a účastníci a účastnice programu Creative Pool 2022